Regeneracja akumulatorów

Sprzęt wykorzystujący ogniwa NI-CD NI-HM Li-ion zawsze ulega degradacji po wielu cyklach ładowania. By w odpowiedni sposób poradzić sobie z tym zjawiskiem, konieczna jest odpowiednia regeneracja, która polega na wymianie wszystkich ogniw w akumulatorze wkrętarek, wiertarek i innych popularnych akcesoriów, które wykorzystujemy na co dzień. Mogą one w ten sposób powrócić do wysokiego poziomu sprawności i wydajności. Ogniwa umieszczane w elektronarzędziach w zdecydowanej większości przypadków można zregenerować w stosunkowo szybkim czasie. Naprawa akumulatorów w elektronarzędziach różnych marek zasilanych z akumulatora to świetny sposób na przywrócenie im 100% sprawności lub zwiększenie ich pojemności co przekłada się na dłuższy czas pracy urządzenia na 1 ładowaniu

Tchnij nowe życie w swój sprzęt regenerując akumulator!

Jakie są korzyści płynące z decyzji o skorzystaniu z naszych usług? Przede wszystkim jest to fachowa obsługa i szybki czas realizacji zlecenia. Realizujemy nasze zamówienia od 10 lat, nabraliśmy więc ogromnego doświadczenia. Regeneracja akumulatorów elektronarzędzi, to szansa na wydłużenie okresu eksploatacji sprzętu. Dzięki tego typu naprawom, nie musisz inwestować w całkowicie nowy, drogi sprzęt. W przypadku niektórych urządzeń, zakup nowego akumulatora jest niewskazany, a czasem nawet niemożliwy jest zakup nowego ogniwa bateryjnego – albo nie są one produkowane, albo jest to już zupełnie nierentowne. Wkrętarki i elektronarzędzia korzystające z konwencjonalnych ogniw zasilających mogą posiadać pewne defekty – przez lata eksploatacji dochodzi do degeneracji ich parametrów. Tym również zajmiemy się w ramach naszych usług – nasze naprawy są kompleksowe i precyzyjne.

Regeneracja akumulatora polega na usunięciu z oryginalnej obudowy wszystkich ogniw i zastąpienie ich zgrzanym pakietem nowych ogniw wysokiej jakości wykonanych w technologii:

  • NI-Cd (niklowo-kadmowej) od 1400mAh do 2000mAh
  • Ni-MH (niklowo-wodorkowej) 3000mAh
  • Li-ion (Litowo-jonowej) od 1500mAh do 9000mAh

(OGNIWA Li-Ion SAMSUNG SONY)

REGENERUJEMY

  • Akumulatory do elektronarzędzi, deskorolek, odkurzaczy bezprzewodowych oraz innych urządzeń

Na zregenerowany akumulator otrzymujesz 12 miesięczną gwarancje oraz paragon lub Fakturę Vat.