Strona główna Akumulatory Zamienniki DEWALT 18V Akumulator do Dewalt 18V 4Ah DCB189 Li-Ion DW18-4AH-21700 zamiennik Mortison
Akumulator do Dyson V11 SV15 25,2V 4000mAH zamiennik Mortison. 370 zł z VAT
Wróć do listy
Akumulator do Milwaukee M18 12AH 21700-40 zamiennik Mortison
-5%mortison
Kliknij, aby powiększyć
Mortison
Akumulator do Dewalt 18V 4Ah DCB189 Li-Ion DW18-4AH-21700 zamiennik Mortison
Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się
  • Typ ogniw: Li-Ion SAMSUNG 40-T
  • Realna pojemność: 4Ah ( 4000mAh)
  • Napięcie: 18V
  • Kontrola temperatury pracy ogniw: tak
  • Stan: nowa
  • Diodowy wskaźnik naładowania: 25%, 50%. 75%, 100%
  • SKU: 7427280281203
Akumulator najwyższej jakości.
Dodaj do ulubionych
Share:
  • Opis
  • Informacje dodatkowe
  • Opinie (0)
Opis
Nowy zamiennik  do Dewalt 18v 4ah DCB189.
Nowość ogniwa 21700.
Zamiennik oryginalnego akumulatora DCB189
Ogniwa 21700 4Ah oferuje większą pojemność w mniejszej obudowie.
Polska produkcja (nie Chiny lub Aliexpress).
Ogniwa wysokoprądowe 21700samsung 40-t.
Montaż w naszej firmie dlatego jakość i pojemność baterii gwarantowana.
Specyfikacja techniczna:
  • Napięcie: 18V
  • Stan: nowa
  • Waga: 530g
Akumulator najwyższej jakości.
Informacje dodatkowe
Marka
Mortison
Opinie (0)
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Akumulator do Dewalt 18V 4Ah DCB189 Li-Ion DW18-4AH-21700 zamiennik Mortison” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Dodaj do koszyka
Podgląd
Dodaj do ulubionych
Bateria do Makita bl1413g bl1415g 14,4v 3,0ah zamiennik Mortison
Dodaj do koszyka
Podgląd
Akumulator zamiennik do Bosch 18V 5Ah GBA zamiennik Mortison
-2%mortison